Osmaši primili završne svjedodžbe

Autor: Ivica Rojc, 1. 7. 2015.

Dvadeset i troje učenika osmog razreda naše škole primilo je svjedodžbe o uspješno završenom osmom razredu na prigodnoj svečanosti koja je upriličena 26. lipnja 2015. godine.

Nakon himne uslijedilo je iznenađenje, razrednica osmog razreda Andreja Vuk pripremila je kratak film uz koji su se okupljeni učenici i njihovi učitelji mogli prisjetiti brojnih zajedničkih dogodovština i lijepih trenutaka. Osmaše su u nastavak školovanja biranim riječima ispratili ravnatelj – Ivan Nogić te njihova razrednica. Poželjeli su im puno uspjeha u budućem školovanju te im podijelili zaslužene svjedodžbe. Odlukom Učiteljskog vijeća učenici osmog razreda, koji su ostvarili odličan uspjeh tijekom svih osam godina, nagrađeni su vrijednim poklon-knjigama.

Učenici su učiteljima u znak zahvale za pruženo znanje i potporu tijekom proteklih godina pripremili kratak program i domjenak, uručivši im ruže. Razrednici su se za predano vodstvo tijekom zadnje četiri godine, također, zahvalili prigodnim poklonom.

Svim osmašima želimo puno sreće prilikom upisa u željenu srednju školu te da u daljnjem školovanju budu još uspješniji. Posebne čestitke za postignut odličan uspjeh tijekom svih osam godina upućujemo:

Robertu Ivanušcu,

Eleni Klarić,

Ani Kramarić,

Emiliji Mikulčić,

Martini Mikulčić,

Moniki Mikulčić,

Tiani Sakač i

Nikolini Zvonar.

Osnovna škola Ljubešćica / Zagrebačka 22, HR-42222 Ljubeščica / www.os-ljubescica.skole.hr / skola@os-ljubescica.hr