Dodjele nagrada u Varaždinskoj županiji

Autor: Ivica Rojc, 22. 5. 2015.

Varaždinska županija, Javna ustanova za upravljanje zaštićenim dijelovima prirode Varaždinske županije i Varaždinske vijesti u okviru obilježavanja Dana planete Zemlje organizirale su natječaj za likovne, literarne i fotografske radove učenika osnovnih škola s područja Varaždinske županije na koji je pristiglo više od 400 radova u različitim tehnikama; likovni rad (crtež, pastel, akvarel ili kolaž), literarni rad (sastavak ili pjesma) i fotografija.

NEOBIČNO STABLO

2. mjesto - Jasmina Klopotan (likovni rad) 4.a razred, Osnovna škola Ljubeščica

Obzirom na iznimno veliki broj kvalitetnih pristiglih radova, Povjerenstvo sastavljeno od predstavnika svih sudionika projekta, odlučilo je da će se u okviru obilježavanja 22. svibnja Dana zaštite prirode u Hrvatskoj i Međunarodnog dana biološke raznolikosti organizirati izložba dijela pristiglih radova te tada i nagraditi najbolji autori radova, u petak, 22. svibnja u Županijskoj palači Varaždinske županije.

Inače, za sva prva, druga i treća mjesta u svakoj od pojedenih kategorija dodijelit će se prigodni poklon paketi s proizvodima OPGova i udruga s područja Varaždinske županije, poludnevnom ulaznicom za bazene i kuponom za besplatnu pizzu i sok u restoranu Studentski centar Varaždin, dok će druga mjesta uz navedeno dobiti i monografiju Varaždinske županije, a prva mjesta tablet računalo.

Osnovna škola Ljubešćica / Zagrebačka 22, HR-42222 Ljubeščica / www.os-ljubescica.skole.hr / skola@os-ljubescica.hr