Božićna priredba OŠ Ljubeščica

Autor: Ivica Rojc, 24. 12. 2009.

Učenici i učitelji Osnovne škole Ljubeščica održali su tradicionalnu božićnu priredbu u petak, 18. prosinca, po prvi puta u novoj školskoj sportskoj dvorani pred tristotinjak gledatelja koji su ispunili tribine gotovo do posljednjeg mjesta.

Svi sudionici programa trudili su se dočarati božićno ozračje pa smo tako mogli uživati u prigodnim plesovima koje je otplesala folklorna grupa škole uz pratnju tamburaša KUD-a „Ljuba-voda“, prigodnim recitacijama koje su izveli učenici nižih razreda – članovi recitatorske grupe, zanimljivim monolozima, recitacijama i scenskim igrama koje su izveli članovi dramske grupe viših razreda, božićnim pjesmama koje je otpjevao pjevački zbor škole te odsvirali članovi instrumentalne grupe.

Uz članice plesne grupe zaplesali smo u ritmu valcera, a kroz program su nas vodile Tea Horžić i Ana Horvatić.

Priredbi je prisustvovao načelnik Općine Nenad Horvatić, a božićnu čestitku u ime svih učenika i djelatnika škole, te u svoje osobno ime, uputio je ravnatelj Ivan Nogić.

Prije i poslije priredbe posjetitelji su mogli odabrati prigodan dar za svoje najmilije. Božićne ukrase, prigodne poklone i domaće kolače prodavali su članovi Vijeća roditelja koji su prezadovoljni odazivom posjetitelja budući da su svi kolači bili rasprodani u rekordnom roku!

Osnovna škola Ljubešćica / Zagrebačka 22, HR-42222 Ljubeščica / www.os-ljubescica.skole.hr / skola@os-ljubescica.hr